مدل های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

                                

         سانترال پاناسونیک KX-TEA308      سانترال پاناسونیکKX-TES824                 سانترال پاناسونیک KX-TEM824

ویژگی های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

سیستم پاسخگویی خودکار سه مرحله ی
این سیستم اجازه می دهد تا فرد تماس گیرنده بدون نیاز به اپراتور از طریق پیغام های ذخیره شده و فشردن یک کلید به داخلی مورد نظر خود هدایت شود.همچنین میتواند به گروهی از داخلی ها،یک خط بیرون از مجموعه(مانند شماره تلفن همراه) و… نیز متصل شودو یا با کمک پیغام های ضبط شده در DISA و بدون نیاز به راهنمایی اپراتور حتی در ساعات غیر اداری بطور خودکار به داخلی دستگاه فکس متصل شده و اسناد خود را ارسال نماید.

پیغام های صوتی از پیش ساخته شده (BV)
به کمک این سیستم شما می توانید به سهولت پیغام صوتی اضافه کنید بدون اینکه به یک صندوق صوتی جداگانه نیاز داشته باشید و از اینکه تماس ها و پیام های مشتریان و همکاران خود را از دست نداده اید مطمئن شوید.شما با سفارشی کردن mailbox خود و ضبط پیغام های دلخواه،زمانی که قادر به پاسخگویی تماس ها نبودید می توانید آنها را برای تماس گیرنده پخش نمائید.تماس گیرندگان هم می توانند بصورت مستقیم پیام های خود را در mailboxشما ذخیره نمایند.مراکز تماس و گروه داخلی ها علاوه بر mailbox اختصاصی خود  امکان استفاده از یک mailbox مشترک جهت گذاشتن پیغام تماس گیرندگان را داشته ودر این صورت امکان پخش پیغام توسط همه ی آنها وجود خواهد بود.
*این قابلیت به کمک کارت اختیاری(Voice Messagee) امکان پذیر می باشد.

قابلیت Caller ID  
تشخیص تماس گیرنده،مدیریت بهتر تماس ها!
سانترال های کم ظرفیت با سرویس Caller ID سازگار بوده و کاربران تلفن های تک خط (SLT) و تلفن های آنالوگ(APTT) می توانند شماره تماس گیرنده را بر روی صفحه نمایش خود مشاهده نمایند.با تلفن های سانترال تا 20 تماس اخیر و مجموعاً برای کل سیستم تا 300 تماس قابل دسترس خواهد بود (Call log) و براحتی می توان با شماره های ورودی ثبت شده تماس گرفت.
*کارت اختیاری جهت فعالسازی این قابلیت مورد نیاز است.

توزیع یکنواخت تماس (UCD) از طریق پیغام
جهت مدیریت سریع و آسان تماس ها با استفاده از ویژگی UCDD می توان تماس های ورودی را میان گروهی از داخلی ها توزیع کرد که این امر علاوه بر اینکه از تماس های از دست رفته جلوگیری می کند موجب می شود بار کاری اپراتور نیز کاهش یابد .در صورتی که تمام داخلی های موجود در گروه اشغال باشند پیغام مربوطه برای تماس گیرنده پخش میشود.این قابلیت به ویژه در شرکت هایی کاربرد دارد که تمام تماس ها در یک گروه تنها به یک داخلی متصل می شوند و در صورت اشغال بودن درون صف قرار می گیرند.

قابلیت Forward کردن تماس
در مواقع اشغال بودن ،عدم پاسخگویی و… تماس هایی که با داخلی شما گرفته میشود از جمله تماس های داخل و خارج از شرکت و تماس های منتقل شده(Transferred)   را می توان به Mailbox، داخلی دیگر و یا خطی خارج از ساختمان  فوروارد کرد و علاوه بر افزایش بهره وری خدمت رسانی به مشتریان را نیز بهبود بخشید.

تعریف زمان های Day/Night/Lunch
با امکان قرار دادن دستگاه در مد های زمانی (روز/شب/زمان استراحت )می توان عملکرد سیستم را در زمان های مختلف تغییر داد.

ایجاد کنفرانس پنج طرفه
در این سیستم تا پنج نفر می تواننددر یک کنفرانس تلفنی شرکت نموده و حداکثر تا 22 خط خارجی وارد کنفرانس شوند.

قابلیت گزارش گیری
از این سیستم می توان اطلاعاتی  مانند تاریخ، زمان، شماره داخلی، شماره های گرفته شده، مدت زمان مکالمه و غیره را استخراج، ثبت و یا چاپ کرده و از این طریق هزینه تماس ها را مدیریت و بهره وری کارکنان و میزان استفاده آنها از سیستم تلفن را بررسی نمود.

 

ظرفیت سیستم

TEM824

TES824

مدل

6

3

پایه

تعداد خطوط شهری (CO lines)

8

8

حداکثر

16

8

پایه

تعداد خطوط داخلی (Extensions)

24

24

حداکثر

4

4

درب بازکن

دیاگرام

www.asrertebat1.i

مرکز تلفن KX-TEM824  –
COM_DJCATALOG_PRODUER: پاناسونیک
– 6 خط شهری / 16 خط داخلی
– ( حداکثر  8 خط شهری / 24 خط داخلی )
– قابل افزایش از  6 خط شهری و  16 خط داخلی به  8 خط شهری و  24 خط داخلی
– واحد پذیرش خودکار  3 مرحله ای با راهنمای صوتی
– دسترسی مستقیم به سیستم داخلی ( DISA ) با پیغام
– پیغام گیر ( BV )
– نمایشگر مشخصات تماس گیرنده روی تلفن تک خط و تلفن سانترال
– تعمیر ، نگهداری و برنامه ریزی هوشمند
– توزیع یکنواخت تماس ( UCD ) با پیغام
– آیفون ، درب بازکن و زنگ درب

واحد پذیرش خودکار سه مرحله ای با راهنمای صوتی
* مدیریت عالی تماس های ورودی
* امکان برقراری تماس برای تماس گیرنده بعد از ساعت اداری و دسترسی به داخلی مورد نظر
* تقسیم بار کاری اپراتور با دیگران
سرویس پاسخگویی خودکار  33 مرحله ای به تماس گیرنده امکان می دهد تا با گرفتن یک شماره یک رقمی از طریق پیغام های ضبط شده در سیستم DISA راهنمایی شده و به بخش مورد نظر هدایت گردد، بدون اینکه نیازی به کمک اپراتور داشته باشد .
نمایشگر Caller ID روی تلفن تک خط و تلفن سانترال آنالوگ
* تشخیص تماس گیرنده
* مدیریت تماس بهتر
این سیستم با سرویس Caller ID سازگار است و به کاربر امکان می دهد تا مشخصات تماس گیرنده را روی تلفن های تک خط ( SLTT ) و تلفن های سانترال آنالوگ ( APT) مشاهده نماید . نام تعیین شده در برنامه تنظیم نام سیستم شماره گیری سریع هنگامیکه با مشخصات تماس گیرنده همخوانی داشته باشد و جزء اطلاعات ذخیره شده باشد، روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود .
صفحه نمایشگر تلفن های سانترال برای دسترسی به فهرست 2 تماس آخر ( Call Log ) قابل استفاده می باشد . ظرفیت حافظه سیستم تاا300 نام و شماره گیر تلفن می باشد .
به راحتی می توان با تماس های دریافتی ذخیره شده در فهرست تماس ها مجددا تماس گرفت .
پیغام گیر پیش ساخته ( BV )
شما قادرید با ضبط پیغام های خوش آمدگویی در صندوق خود هنگامیکه قادر به پاسخگویی تماس نیستید برای تماس گیرنده پیغام پخش نمایید .
تماس گیرندگان قادرند پیغام های خود را مستقیما در صندوق شما ضبط کنند و اطلاعات خصوصی را بدون نیاز به یادداشت شدن در اختیارتان قرار دهند .
مراکز تماس و گروه های کاری می توانند از یک محیط کاری پیغام گذاری عمومی برای ضبط پیغام های تماس گیرندگان که امکان پخش آنها توسط اپراتور و یا اعضا گروه وجود دارد استفاده کنند